Aile Reisi 1. Bölüm Full İzle
Reklam Görüntüleniyor... Tanıtımı Kapat (Skip Ads)
Kimi zaman kavga, gürültü, kimi zaman yokluk, sıkıntı ama her zaman mutlu, hep sevgi dolu.
Star TV ekranlarında Base Yapım / Sergin Akyaz yapımcılğında,yönetmenliğini Şengül Halat Atak ın üstlendiği, Eylem Canpolat ve Sema Ergenekon un kaleme aldığı; Pınar Altuğ Atacan ve Emre Kınay ın başrollerini paylaştığı yaz mevsimine uygun sıcacık bir dizi başlıyor.. Aile Reisi..

Nazım ile Bahar, dört çocuk sahibi, birbirlerini seven evli bir çifttir. Karakterleri taban tabana zıt olunca ev hayatları da epey renkli ve hareketlidir. Bazılarına göre aynı evde yaşamaları bile mucizedir zaman zaman. Aşk için bir elmanın iki yarısı olunması beklenirken, onların biri elmaysa diğeri de armuttur.


1. Bölüm

Okul sıralarında tanışıp evlenen Bahar ve Nazım ın dört çocuğuyla paylaştıkları hayatları Bahar ın terfi etmesine paralel Nazım ın yıllar sonra ayrıldığı okula dönmeye karar vermesiyle hareketlenmeye başlar. Çünkü Bahar ın terfisi, Nazım ın okula dönüşüne engel olacak bir zamana denk gelmiştir. Nazım okula dönmeye kesin kararlı olduğundan Bahar ın terfisini geri çevirmesi için elinden geleni yapmaya karar verir. Neticede ortada ilgilenilmesi gereken dört çocuk vardır. Doğum günü yaklaşan ikiz kardeşler Eren ve Eylül arzu ettikleri hediyeleri liste halinde hazırlarlar; ancak Nazım hediyeyi listeleme olayına karşıdır.Bahar ın çocukların istediklerini almalıyız demesiyle hazırlanan liste, Bahar ve Nazım ın eline geçer; ancak bu liste başlarına hiç ummadık şeyleri getirecektir. Hayata farklı bakan ama birbirini deli gibi seven Bahar ve Nazım arasındaki bu farklar, çocukların istedikleri hediyeler konusunda da kendini gösterir. Eğlence de onların böyle zıt kutuplarda olup hayatı kendi gözlerinden yorumlamalarıyla katmerleşir.
URL :
Yorumlar
Yazan  cabir bilgi | Tarih : 11.12.2011
izleyemiyom aile reisi dizisini
Yorum Yaz
Ad Soyad: *
E-Mail Adresiniz: *
Yorumunuz: *

- İsim, E-mail ve yorumlarına özen göstermeyen kullanıcıların yorumları silinir..
Güncel Kategoriler