Asi 50. Bölüm
Reklam Görüntüleniyor... Tanıtımı Kapat (Skip Ads)
Asi 50. Bölüm
 Asi, el değiştiren burjuvazinin, toprağın ve aşkın hikayesi. Üç kuşaktır sahip olduğu, ekip biçtiği, hayat verdiği, hayat aldığı topraklarda ayakta kalma mücadelesi veren bir aile. Sırf atalarından kalan topraklara hükmetmek için sahip olduğu diplomayı işletmemiş, toprakları için çalışmış bir baba. Baba ve hayattaki bütün neşesi, gururu çocukları. Çocukları içinde bu topraklara babası kadar bağlı, doğanın, toprağının dilini çok iyi bilen, güzeller güzeli kızı. Asiye olan adı, bu meziyetleri, gücü ve başına buyrukluğuyla yaşadığı topraklara can veren nehir gibi Asi adını almış bir kız.
Yıllar sonra doğduğu topraklara dönen genç bir adam; Demir. Zengin, yakışıklı, gururlu. Demir ve ailesinin bu topraklarda gömülü büyük bir sırrı var. Bu sır, topraklara, düellolara, güç savaşlarına, iki ailenin hayatının altüst olmasına neden olacak. Bu sır, aşklarını dizginlemeye çalışan Asi ile Demir'in güçlü duygularını imkansız kılacak.
URL :
Yorumlar
Yazan  aynisan esedova | Tarih : 25.03.2012
selam bu dizi sanki beni anlatiyor tum emeyi kecen ekipe tesekurler basarilarinin devamini dilerim.Azerbaycandan sevgi sayqilarimla sizi cok seviyoruz.
Yazan  sinan başol | Tarih : 28.01.2011
süper
Yazan  asi demir | Tarih : 27.01.2011
aptal malöküzeşşek
Yazan  zahra mustafayeva | Tarih : 11.11.2010
selam ! ben bun dizi cox sevirem?
Yorum Yaz
Ad Soyad: *
E-Mail Adresiniz: *
Yorumunuz: *

- İsim, E-mail ve yorumlarına özen göstermeyen kullanıcıların yorumları silinir..
Güncel Kategoriler