Aşk-ı Memnu 78. Bölüm İzle 17 Haziran
Reklam Görüntüleniyor... Tanıtımı Kapat (Skip Ads)
Aşk-ı Memnu'nun merakla beklenen 78. bölüm fragmanı yayınlandı. Aşk-ı Memnu'nun 78. yeni bölümünde neler olacak? Aşk-ı Memnu'nun 78. yeni bölümü 17 Haziran Perşembe günü Kanal D'de yayınlanacak.

Aşk-ı Memnu'nun 78. bölüm fragmanında Adnan ve Behlül hesaplaşacak... İşte Aşk-ı Memnu'nun en son bölüm özeti...

Behlül görüntüleri ele geçirmek için bankaya gittiğinde ise karşısında Matmazel’i ve elinde CD’yi gördü. Bir hışımla CD’yi Matmazel’in elinden alan Behlül hemen bankayı terk ederek derin bir nefes aldı. Bihter ile özel görüntülerin CD'yi izleyen Behlül, önce CD'yi kırdı, ardından da denize atarak ondan kurtuldu.

Behlül, evde çalışan herkesin ilişkilerini bildiğini Bihter'e açtı ve "Kirli bir cinayet" işlediklerini söyleyerek ona büyük bir darbe vurdu. Bu sözler Bihter'i adeta deliye döndürdü.


Matmazel, CD’nin Behlül’ün eline geçmesinin ardından buluştu ve Nihal'e daha fazla yalan söylememesi için uyarılarda bulundu. Behlül, "Bihter ile aramızda birşey vardı, önceden amcamla evlenmeden, Peyker'den bile daha önce" diyerek yemin etti.


Ancak Matmazel bu sözlere inanmadı ve Nihal'in hayatından çıkmasını istedi, ancak Nihal'i daha fazla üzmemek adına sessiz kalmayı tercih etti. Behlül ile konuşmasını öğrenen Nihal, "Neden Behlül ile evlenmemizi istemiyorsunuz?" diyerek ona çıkıştı ve vedalaşma vaktinin geldiğini söyleyerek Matmazel'in hayatlarından çıkmasını istedi.


Daha sonra Behlül'e hesap soran Nihal, Matmazel ile konuşmalarını neden söylemediğini sorguladı. Behlül'e sert çıkan Nihal, kendisinden birşeyler saklandığı imasını yaparken Behlül, "Bana güvenmiyorsan benimle evlenme" diyerek sert bir yanıt verdi.


Adnan Bey, Katya'nın Hilmi Önal'ın şoförüne bazı şeyler söylediğini öğrendi. Düşünce alemine dalan Adnan Bey, geçmişte yaşanan ve üzerinde durmadığı anlara geri döndü. Behlül ile Bihter arasında olabilecek bir ilişkinin ipuçlarını elde etmeye çalıştı.


Taşeve giden Adnan Bey, oradan telefonla hem Behlül'ü hem de Bihter'i aradı, ancak her ikisi de telefonlarını açmadı. Adnan Bey, ikisi arasında bir ilişki olabileceğine iyice inanmaya başladı.


Firdevs ise Çetin Özder'in evlilik hazırlıklarını başlatmasıyla hedefini gerçekleştirdiğini sandı, ancak bilmediği Çetin Bey'in evlilik sözleşmesi hazırlattığı idi. Firdevs, bunu hakaret saydığını belirterek yüzüğü attı. Çetin Bey, nedenlerini anlatmak için çaba harcarken Firdevs, büyünün bozulduğunu söylemekteydi. "Ben seni seviyorum" dedi ve evlilik sözleşmesinin neden gerekli olduğunu bir kez daha açıkladı.
URL :
Yorumlar
Yazan  somaye fazli | Tarih : 07.03.2012
bir daha izlemeh istiyorom
Yazan  mustafa | Tarih : 16.08.2011
kız arkaşım olsa önce yavaşça boynundan öpmeye başlarım.sonra o tatlı göğüslerini emerim.şeftalisinin suyunu boşa harcamam dilimle yalarım.kucağıma alıp zıplatarak boşaltırım.kız arkadaşımdan ayrılalı 1 yıl oldu.yaşım 25 bekarım.üniversiteyi yeni bitirdim.iyi işim var ama aşkım yok.sapık değilim sadece ateşliyim.sadece cam olan eklesin.erkek filan eklemesin.mail adresim ask4802@hotmail.com (baş belası olmam defalarca boşalırız).bana güvenin.
Yazan  sevim öndeç | Tarih : 11.02.2011
hazl kya spr d. d x.d
Yorum Yaz
Ad Soyad: *
E-Mail Adresiniz: *
Yorumunuz: *

- İsim, E-mail ve yorumlarına özen göstermeyen kullanıcıların yorumları silinir..
Güncel Kategoriler