Aşk-ı Memnu 79. Bölüm İzle FİNAL 24 Haziran
Reklam Görüntüleniyor... Tanıtımı Kapat (Skip Ads)
Aşk-ı Memnu 79. Bölüm Final izlenmesi Veda Özeti Konusu

Kanal D'de reyting rekorları kıran “Aşk-ı Memnu” dizisinin son bölümü ekrana geldi.

Kanal D’de yayınlandığı günden bu yana bir fenomene dönüşen “Aşk-ı Memnu” dizisinin son bölümü önceki akşam ekrana geldi. Dizinin son bölümü için evlerde ‘Aşk-ı Memnu’ davetleri düzenlendi. Gündüz birbirlerini telefonla arayanlar, dizinin finali için sözleşti.

Dizinin son bölümü için İstanbul Kuruçeşme’deki SuAda'da biir davet düzenlendi. Dizi oyuncuları ve 500 milyona satılan davetiyeleri alanlar, finali hep birlikte izledi. Davetiyeler ve geceden elde edilen gelir “Baba Beni Okula Gönder” projesine aktarıldı.

Geceye katılan davetlileri, SuAda’ya asılan dev “Aşk-ı Memnu” pankartı karşıladı. “Aşk-ı Memnu Veda” adıyla yayınlanan final bölümü için gerçekleştirilen davete, yaklaşık 600 kişi katıldı. Dizinin başrol oyuncusu Beren Saat, davete koltuk değnekleriyle geldi. Geçtiğimiz salı akşamı dizi ekibinin katıldığı yemekte ayağını burkan ve kaldırıldığı Acıbadem Hastanesi’nde ilk müdahalesi yapılan Saat, güçlükle yürüyebildi. Saat’in ayağına atel (Kırılmış kemiklerin düzgün bir biçimde sarılabilmesi için kullanılan türlü malzemelerden yapılmış destek) takılmıştı. SuAda’nın merdivenlerinden çıkarken sendeleyen oyuncuya, dizi ekibi yardımcı oldu. Dizinin yıldızlarından Nebahat Çehre de, “Yakın plan fotoğrafımı çekmeyin ben bile sonra kendimi tanıyamıyorum” diyerek gazetecilere takıldı. Kıvanç Tatlıtuğ, medyadan köşe bucak kaçtığı sevgilisi İdil Fırat’la ilk kez bir davete katıldı. İkili, ilk kez el ele objektiflere yansıdı.

SONU BÖYLE OLDU:

Final'de neler oldu?

Deniz Hanım'ın bir önceki bölümün sonunda mezarlıkta Adanan bey ile konuşmak istediği sahneden bir gün öncesi ile başladı bölüm. Düğün hazırlıkları sürmekte, Behlül son haftayı amcasının hediyesi olan yatta geçirmekte. Bu sırada Bihter duygusal krizler yaşamaya devam ediyor ve her fırsatta Behlül'e "Nihal'den vazgeç, gidelim buradalardan" demektedir. Behlül koruya çağırır Bihteri...Veda edecektir. Bihter ise heyecan ve umutla koruya gider. Bihter biletleri gösterir ve yine Behlül'e gidelim der. Behlül ise; "Nihal'i bırakamayacağını, eğer bırakırsa Nihal'in öleceğini "söyler ve göz yaşına boğulur. Bu arada Matmazel korudan geçerken Bihter ve Behlül'ü konuşurken görürür ve onları izler. Bihter'in tüm ısrarlarına rağmen Behlül cesaret edemez ve Bihter'e sadece "Özür dilerim Bihter" demekle yetinir. Sinirle odasına giden Bihter bir duygusal kriz daha yaşar. Firdevs Hanım'ın tesellileri ile avunamayıp göz yaşına boğulur.

Bu arada Matmazel, kötüleşen Beşir'in yanına gider ve gördüklerini anlatır. Beşir'e birkez daha bildiklerini anlatmasını söyler. Kendisini toparlamaya çalışan Bihter'i akşam büyük bir sürpriz beklemektedir. O akşam köşkte kimse yoktur. Adnanın eve gelemesini bekler. Onu mutlulukla karşılar ancak Adanan Bihter'den boşanmak istediğini açıklar. Şoke olan Bihter bir kriz daha atlatır ve gülmeye başlar. Konuşmanın sonunda anlaşarak düğün sonrası yarılmaya karar verirler. Bihter kendisine yeni bir umut sağlayan bu haberi bekarlığa veda partisinde eğlenen Behlül'e de anlatır. "Nihal'i hemen bırakmak istemezsen, seni beklerim " der. Behlül yine Nihal'i bırakmayacağını tekrarlar. Bihter son bir umutla yarın "seni son kez arayacağım" der. Bu arada Nihal'de kız arkadaşları ile kına gecesinde eğlenmektedir.

Düğün sabahı Bihter Behlül'ü aramış ancak Behlül cevap vermemiştir. Hazırlıklar son aşamaya gelmiş, Nihal düğün mekanına gelmiştir. Bihter annesi ile belkide son kez konuşuyor olduğunu bilerek, Firdevs Hanım'a "Bir daha beni görmeyeceksin, bu akşam bu evden gideceğim. Aklın varsa hemen kaç git bu evden, çünkü bugün çok büyük bir fırtına çıkacak bu evde" der. Ve şimdi " Güzel bir banyo yapacağım" deyip annesini öper. Behlül damat odasında duştayken telefonu çalar ve Bülent Firdevs Hanım'ın aradığını görür ve bir anlam veremez. Hemen ardından mesaj gönderecektir. "Behlül çabuk eve gel, Bihter herşeyi itiraf edecek" Behlül mesajı görür görmez hızlıca hazırlanırken Bülent'de telefonu alıp mesajı görür. Behlül eve doğru giderken, Adnan Bey ile Matmazel'de mezarlıkta konuşurlar. Matmazel, "Behlül size ve Nihal'e ihanet ediyor, ben hissediyorum ama Beşir biliyor" der. Adnan 'da hemen eve doğru yola çıkar.

Bu arada Bülent Nihal'e Firdevs Hanım'ın Behlül'e gönderdiği mesajı söyler. Nihal şoke olur ve nefes nefese eve doğru koşar.

Behlül eve gelmiştir. Bihteri yatak odasında bulur, Bihtere "Ne olur mahvetme hayatımız,ı söyleme kimseye" der. Bihter "Söylemedim, ama sen Nihal için bizi öldürüyorsun" der. "O nazik kırılgan bir çiçek peki ya ben... Bihteri'n... "Behlül sona yaklaştığını hissetmiştir. İyice köşeye sıkışmıştır. Adanan Beşir'in yanına gelir ve "Bana herşeyi anlat"der. Beşir, " İkisini gördüm, seranın orada... Nihal'i öldürüyorlar Adnan Bey... " Adnan bir kez daha kimleri gördün? "diye sorar. Beşir; " Behlül ve Bihter Hanım'ı" der. Adnan yaşadığı şokun etkisiyle Bihter diye bağırır .Tüm köşk şoktadır. Bihter ve Behlül artık Adnan'ın sesini duyuyordır. Adnan yatak odasının kapısına vurur.. Bihter Adnan'ın silahını göğsüne dayamış ve " Ben şimdi bu kapı açıldığında da ölmüş olacağım peki ya senin durumun farklı mı oalcak" der. Nihal koşarak eve girer, Firdevs Hanım'ı bavulunu toplamış kaçarken görür ve anlaması gereken herşeyi işte o an anlayacaktır. Hızla merdivenlerden yukarı çıkar. Adnan kapıyı kırar ve Bihter silahı ateşler. Behlül öylece kalıverir. Nihal yere yığılır çığlık atarak. Adnan Bihter'e bakar ve Behlül'e "Sen benim oğlumdun" der. Bihter yere yığılır. Behlül'den sadece "Bihter" kelimesi dökülür.

Daha sonra iki cenaze töreni olur. Biri Bihter Yöroğlu'nun diğeri ise Beşir'in. Firsdevs Hanım bir köşede yüzü hareketsiz şekilde ağlar. Çünkü felç olmuştur. Peyker, Nihat, Hilmi Önal'da törendedir. Diğer cenazse ise Beşir'indir. Tüm köşk sakinleri ve Matmazel 'de ağlayarak Beşiri uğurlarlar.

Nihal Hastane'de gözlerini kırpmadan yatıyor. Başında babası ve Bülent. Güneşli güzel bir seyehata çıkacaklarından konuşuyorlar.
Köşkü kapatıp yeni bir eve yerleşmeye karar verirken baba ve kız herşeye rağmen yaralarını birbirlerine olan sevgileri ile yeneceklerini söylüyorlar.

Behlül ise günlerdir ağlamaktan harab olmuş şekide Bihter'in mezarı başında ağlamakta ve "Ben kendimde dahi herkesi katiliyim" "eğer cesaret edebilseydim bir yol vardı herkesin mutlu olacağı...bana her zaman yaptığım gibi cesaretsizce kaçmak yakışır. Ve bende yine bana yakşanı yapıyorum Bihter." der suçlulukla.

Aşk-ı Memnu Veda bölümü Adnan Bey, Deniz Hanım, Nihal ve Bülent'in arabaya binip uzaklaşmasıyla son bulur..


URL :
Yorumlar
Yazan  ozan biter | Tarih : 20.05.2012
bence en güzel filmdi bihter ile behlülü birbirlerine çok yakıştırıyorum
Yazan  serhat.aydan | Tarih : 14.08.2011
matmazel muradına erdin.saclarınıda acmışsın b allah belanı versın.canım bihteriiiim.sen yoksun
Yazan  ayşe bekgöz | Tarih : 26.06.2011
bence çok güzel bi finaldi bihter çok güzel oynadı ona bayılıyorum behlülede
Yazan  seval | Tarih : 20.06.2011
filmin ne olduğunu bilmeyenler saçma safan yorumlar yapmasınlar film süperdi ayrıca bihter le behlül de süperdi hem bihter aşkı uğruna kendi hayatından vaz geçti behlülde kendini öldürmeliydi yinede film süperdi ayrıca unutulmaz bir FİNAL sergilediler..............
Yazan  behlul kacar | Tarih : 12.06.2011
keske bitmeseydi bu film chok guzel di
Yazan  Merve ozel | Tarih : 06.06.2011
Nihale aciyorum sadece tammda evlenme uzere olmu6ken oylece kaldi yazikk cok seviyorum nihali yanii simdi ferihayii
Yazan  ekin su | Tarih : 03.04.2011
ya.. ben yinede bihtere de hak veriyorum. yazık oldu. ben bihteri seviyordum. keşke bitmeseydi aşk-ı memnu :)
Yazan  cihangir kulak | Tarih : 26.01.2011
bihter cok güzeldi keske benimde bihter gibi sevgilim olsa bihterin sucu ne
Yazan  mihriban | Tarih : 10.12.2010
bihter ve behlül sizi çok seviyorum çok yakışıyorsunuz.
Yazan  ilayda aydın | Tarih : 28.11.2010
bihter seni çok seviyorum şimdide fatmagülsün
Yazan  dilber yaşar | Tarih : 03.11.2010
bence final böyle olmamalıydı.biter kendini öldürdükten sonra behlül de kendini bihterin mezarında öldürmeliydi
Yazan  merhube | Tarih : 30.10.2010
aşkı memnuyu çok seviyordum bitmesinide hiç istemiyordum
Yazan  gamze akan | Tarih : 22.09.2010
sizi çok seviyorum
Yazan  bihter özçelik | Tarih : 02.08.2010
bence behlülün ölmesi gerekirdi nefret ediyoruz ondan bihterrrr cnm bnm ama veda gzl olmuş :)))
Yazan  sinem AKAY | Tarih : 19.07.2010
bence çoktan yapmaları gerekiyodu finali çokk uzattılar geç bile kalmıştı final..bihteri sevmiyorum ama finaldeki ölüm sahnesi için tabiki üzüldüm...mutlu sonla bitmesede güzel finaldi.herkezin emeğine sağlık...
Yazan  seçkin gür | Tarih : 13.07.2010
ÖLdüDe kuRTULDukk :)) ama en güsell veda behlülün mezardaki sahnesiydii..!
Yazan  veysel göçmen | Tarih : 04.07.2010
saygısızlığın manası yok güzel bir romandan uyarlanmış çok güzel bir diziydi.. DİZİ... saçma sapan küfürler hakaretler yakışmıyo..gerçek hayatta ne ahlaksızlıklar yaşanıyo kimse gıkını çıkartamıyo o yüzden herkes haddini bilsin litfen.. dizideki herkes çok başarılıydı!
Yazan  rabia | Tarih : 30.06.2010
bihter aşkı için öldü
Yazan  melike gerekli | Tarih : 29.06.2010
bence ben bu filmi çok seviyorum ama bazen sapık şeyler çıkıyo ve bu bölümleri izleyemiyorum by:)))
Yazan  kader dikmen | Tarih : 28.06.2010
ben çokk sewiyorum bu flimi bihter ve behlül sizi çokk sewiyorum. by
Yazan  simge aksoy | Tarih : 28.06.2010
dizi bittiği için cok uzgunum konusu ve oyuncuları cok basarılıydılar dizinin konusuna sadece aldatmak olarak bakanlar izlemek icin izleyenlerdir bırde anlayarakizlemek insana dahada keyif veriyor tebrıkler...
Yazan  ehla | Tarih : 27.06.2010
herşey çok ğüzelde aşk ,ç,n bu kadarınada değermi diyo insan
Yazan  sern terekka | Tarih : 27.06.2010
bihter edepsiz şerefi olmayan hayat kadınından farksızdı sadece bıze hoş gostermeye calıştılar bıhter ahlaksızdı ve gerekenı yaptı
Yazan  kübra | Tarih : 26.06.2010
bu güne kadar hiç biriniz bihteri anlamadınız ki bugünden sonra da anlayasınız o aşkı ugruna ölümü bile göze aldı ya siz hala ne diyorsunuz behlülün de nihali sevdiği falan yoktu sadece onda kendini temizlemeye çalışıyor du
Yazan  frhn | Tarih : 25.06.2010
normalde hiç dizi izlemezdim bu diziyi çok sevmiştim vedası harika olmuş bu belkide 4.izleyişim sadece veda bölümünü..rollerini harika yapmışlar hepsini tebrik ediyorum süper ötesi
Yazan  buket | Tarih : 25.06.2010
çok güzel bir diziydi acı bitmesibeni çok üzdü her sahnesi süperdi
Yazan  ilkin kadan | Tarih : 25.06.2010
aslında herşey farklı olabilirdi tamda behlül nihali gerçekten sevmeye başlamıştı ama en çok nihale üzüldüm...
Yazan  ilkin kadan | Tarih : 25.06.2010
aslında herşey farklı olabilirdi son anda söylemeleri kötü oldu behlül gerçekten nihali sevmeye başlamıştı en çok nihale üzüldüm..
Yazan  aski memnu | Tarih : 24.06.2010
Ben aski memnuyu sevmiyorum. bir kere yasananlarin çogu olmamasi gereken seyler! kötü örnek olan bir dizi. burada sadece bihter degil herkes YILAN
Yazan  vida heshmati | Tarih : 21.06.2010
cok gozel bir eserdir iranda har kes bu diziyi izliyor .
Yazan  deniz uzun | Tarih : 18.06.2010
bitere nasil oyle konusursun yilan dersin ya yilann sensin galiba bir tane cokta guzel
Yazan  cengizmuc | Tarih : 16.06.2010
ğercekden cok ğüzel bir dizi eskiden.yapancıların.yalan ruzgarı cesur ve ğüzel mari mar dalashayad ağacı
Yazan  zerrın zor | Tarih : 13.06.2010
supersınız
Yazan  azize_@abv.bg | Tarih : 11.06.2010
yilan bihter seni sevmiyorum
Yorum Yaz
Ad Soyad: *
E-Mail Adresiniz: *
Yorumunuz: *

- İsim, E-mail ve yorumlarına özen göstermeyen kullanıcıların yorumları silinir..
Güncel Kategoriler