Çocuklar Duymasın İzle Yeni Tanıtım Havuç
Reklam Görüntüleniyor... Tanıtımı Kapat (Skip Ads)
Çocuklar Duymasın İzle Yeni Tanıtım Havuç,Çocuklar Duymasın İzle Yeni Tanıtım Havuç yeni fragmanı,Çocuklar Duymasın İzle Yeni Tanıtım Havuç özeti yeni sezon yakında

Yani bir insan karakter olarak 7 sinde ne ise 70 inde de odur. Mesela Havuç, aynı bildiğimiz Havuç. 10-11 yaşlarında cep telefonu diye tutturan Havuç artık araba istiyor, ehliyet istiyor, iphone istiyor. Herkes onu üniversiteye gidiyor bilirken o müzikle uğraşıyor ve okuldan atılıyor. Haluk henüz Havuç un okuldan atıldığını bilmiyor.

Evin feministi Duygu evlenme kararı alıyor ama bunu babasına söyleyecek cesareti yok çünkü damat işsiz ve Haluk un hiç hoşlanmayacağı tiplerden. Ama çok yakın bir gelecekte evlenecek, aileler tanışacak, söz kesmeler nişan törenleri ve Haluk un baş belası bir dünürü olacak.

Diziye başka  yeni karakter de katılıyor. Meltem in kız kardeşi, herşeyi bilen sinir bozucu  Google Nalan  ve onun ezik kocası Romantik Necati. Haluk un neredeyse tam zıttı olan Necati her konuda Haluk un hışmına uğruyor ve iki erkek arasında büyük çatışmalar yaşanıyor ama kazanan hep Haluk oluyor. Ayrıca, Haluk Meltem in kız kardeşinin herşeyi bilmesine de fena halde sinir oluyor.

Yani Haluk u hiç iyi günler beklemiyor. Üşütük bir damat, ondan daha üşütük bir dünür, onlardan çok daha beter bir baldız ve Haluk un psikolojisini bozan bir bacanak ve bütün bunlar yetmiyormuş gibi  bir de okuldan atılıp şarkıcı olmak isteyen bir Havuç.

Light erkek Selami ve Dominant Teyze Gönül boşanmış. Çocuk Gönül de kalmış Selami durumu kaldıramayıp çalışmak için Libya ya gitmiş. Selami nin oğlu Beton Orçun un velisi ise Haluk. Çocuğu tam kendisi gibi yetiştiriyor.

Çaycı Hüseyin, at yarışlarını bırakmış artık iddiaya takılıyor. Dünya futbolunu tüm detaylarıyla takip ediyor. Emine hala Haluk un evine temizliğe geliyor ve Hüseyin ile şiddetli geçimsizlikleri devam ediyor. Fıs fıs İsmail hala kadınların peşinde ama icraat sıfır. Hayatında bir kadın var, evlenmiş ama gözü hala dişarıda. Ama yöntemleri değişmiş, artık Twitter facebook gibi sosyal alemlere takılıyor. Yani Çocuklar Duymasın da karakterler aynı ama yöntemler 2010 model.

Kısaca Çocuklar Duymasın da aslında hem değişen birşey yok hem de çok şey değişmiş. Yine komik, yine duygusal, yine güncel, yine hayatın kendisi gibi küçük meseleleri olan, kentli ilişkilere ve modern aile meselelerine odaklı hem duygusal hem de  eğlenceli bir aile komedisi. Çocuklar Duymasın bu kez de 2010 yılı Türkiye sine bir ayna tutuyor ve yaşadığımız çağın aile yapısı üzerinden sosyolojik bir analiz yapıyor ve Türkiye de tüm yaş gruplarının aynı anda seyredebileceği tek dizi olma iddiasını koruyor.


URL :
Yorumlar
Yazan  ümmühan | Tarih : 10.08.2010
bencede çok güzel ve komik günler bizi bekliyor allah nasip ederse ama ben gerçekte en çok havuça hastayım onu çok seviyorum
Yazan  çılgınnnnn | Tarih : 31.05.2010
yani yepyeni bir macera onları ve bizleri bekliyor dediğinize göre
Yorum Yaz
Ad Soyad: *
E-Mail Adresiniz: *
Yorumunuz: *

- İsim, E-mail ve yorumlarına özen göstermeyen kullanıcıların yorumları silinir..
Güncel Kategoriler