Gönülçelen 2. Bölüm İzle HD Full
Reklam Görüntüleniyor... Tanıtımı Kapat (Skip Ads)
Gönülçelen 2. Bölüm İzle HD Full,Gönülçelen 2. Bölüm İzle HD Full hemen izle,Gönülçelen 2. Bölüm İzle HD Full canlı izle

Hasret ve kardeşleri, Sur Mahallesi'nde suların kesilmesiyle birlikte iyice gün yüzüne çıkan yoksullukla mücadele etmekte, bir yandan da avukat tutup, babalarını hapisten çıkartmanın hesabını yapmaktadırlar. Murat ve Levent, girdikleri iddia üzerine Hasret'i görmeye mahalleye giderler. Hasret'in hayatını değiştirecek bir karar vermesi gerekiyordur. Ethem ve Berrin'in tesadüfen karşılaşmaları ikili arasında bir yakınlaşmaya sebep olur. Hasret verdiği karar üzerine Murat'ın evine gelir ve birbiri ardına, komik coşkulu olaylar yaşanır. Hasret, daha ilk geceden evini özlemektedir ve Cihan'ın klarnet sesi Nişantaşı sokaklarını doldurur. Hasret'in babası Burhan'ın hapisten çıkmasıyla birlikte Murat'ı büyük bir sürpriz beklemektedir.
URL :
Yorumlar
Yazan  nur | Tarih : 08.12.2010
bence bu dizi çok güzel ben heye calı izliyorum
Yazan  ??? | Tarih : 03.08.2010
bu diziye hastayım :) bayılıyorum ya süper aynı bölümlerini yüz kez izlemişimdir kimin nerde ne diyeceğini biliyorum :) sizden bir ciram olacak lütfen final bölümüde sezon finali kadar kısa olmasın ve sonu mutlu bitsin ... bu dizidekilerin yayında ve yapımda herkeze çooooooookkkkkkkk teşekkürler size minnettarız murat ve hasret size hastayımmmm !!! :):)
Yazan  pelinsu | Tarih : 01.06.2010
3 çeşit ses var su sesi, para sesi, karı sesi suyun sesi var kendi yok, paranın sesi de yok kendi de yok karının sesinden başka bişeyi yok !!! xD xD bayıldm !!
Yazan  gülüstan | Tarih : 22.05.2010
ben nuriyi çok seviyorun o kadar
Yazan  nur | Tarih : 22.04.2010
cok güzelllllllll
Yazan  büşra | Tarih : 11.03.2010
gercekten cok güzel bi dizi dogal sirin edepsiz seyler içermeyen muhtesem bişey tebrikler.
Yazan  mine | Tarih : 06.03.2010
çok güzel bir dizi atv ye teşekkür ederiz
Yazan  leyla | Tarih : 05.03.2010
guzal diziye bensiyor ama yorum yapmak icin cok arkan
Yorum Yaz
Ad Soyad: *
E-Mail Adresiniz: *
Yorumunuz: *

- İsim, E-mail ve yorumlarına özen göstermeyen kullanıcıların yorumları silinir..
Güncel Kategoriler