Ömre Bedel 41. Bölüm İzle 8 Haziran
Reklam Görüntüleniyor... Tanıtımı Kapat (Skip Ads)
Ömre Bedel 41. Bölüm İzle 8 Haziran,Ömre Bedel 41. Bölüm İzle 8 Haziran Full
Altı yıl geçmiştir. Can ve Doğa artık ana sınıfına giden birer çocuk olmuştur. Ömür, Erdem’in cezasının bitmesini beklemektedir. Kendini oğluna adamıştır. Cesur, sürekli Can’la ilgilenmektedir. Bu durumdan büyük rahatsızlık duyan Ömür’ün elinden bir şey gelmemektedir.

Evlatlık alınan Doğa oldukça hırçın bir kız olmuştur. Aylin bütün enerjisini Doğa’ya vermektedir. Cesur’un Can’a olan yakınlığı Aylin’in dikkatini çekmektedir. Cezasını kabullenen Erdem’i büyük bir sürpriz beklemektedir. Bu haberle tüm Soykan ailesi şoke olacaktır. Ömür ve Can’a yakın olmaktan başka bir şey düşünmeyen Cesur, gelen haberle köşeye sıkışacaktır. Geçmişte yaşadıkları yüzünden büyük acılar çeken Duygu, genç bir kadın olmuştur artık. Hayata karşı daha güçlü dursa da başına gelecek tatsız olaylardan habersizdir.

Agah’ın ölümü yüzünden çok sarsılan Ayten, kendisine yeni bir hayat kurmuştur. Bu hayatta hala Aylin’e yer yoktur. Aylin’i affedemeyen Ayten, torunlarıyla yaşama bağlanmıştır.. Kötü günlerin geride kaldığını düşünen Ömür, çıktığı yeni yolda başına geleceklerden habersizdir.

URL :
Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder.

Yorum Yaz
Ad Soyad: *
E-Mail Adresiniz: *
Yorumunuz: *

- İsim, E-mail ve yorumlarına özen göstermeyen kullanıcıların yorumları silinir..
Güncel Kategoriler