Sevda Çiçeği İzle 1. Bölüm
Reklam Görüntüleniyor... Tanıtımı Kapat (Skip Ads)
Sevda Çiçeği İzle 1. Bölüm

Artık iyice yaşlanmakta olduğunu fark eden Naşit, hayatında eksik kalan tek şeyin oğlu Selim'in mutlu bir aile kuramaması olduğunu fark eder. Oğluyla konuşan hatta ona evlenmesi için uygun gördüğü birkaç iyi aile kızından bahseden Naşit, oğlunun sürpriziyle karşılaşır. Selim, evleneceği kıza karar vermiştir.

Naşit, Selim'in Sevgilisi Nazan ve müstakbel kayınvalidesi Neriman'la tanıştığında korkuya kapılır. Çünkü iş hayatının kurdu, insan sarrafı olan Naşit, Nazan ve Neriman'ın bir servet avcısı olduğunun farkına varmıştır. Ancak bu konuda Selim'i ikna etmesi imkansızdır. Çünkü Selim aşıktır ve aşkın da gözü kördür. Zaten babasıyla yıllarca çatışmış olan Selim'i inandırmak mucizelere kalmış bir iştir Naşit için...

Oğlunu bu tuzaktan kurtaramayacağını düşünerek bu evliliğe razı olan Naşit, çaresizlik içinde karalar bağlamışken, şans yüzüne güler ve karşısına Leyla'yı çıkarır. Tabi bu karşılaşma Naşit'i ilk anda sevindirecek türden değildir. Ne de olsa Leyla'ya cüzdanını kaptırmasına ramak kalmıştır. Leyla, Naşit'in kendisini karakola götüreceğinden emin olduğu anda Naşit, bir anlaşma teklif eder.

Bu anlaşma Leyla'nın Selim'i kendisine aşık ederek Nazan'dan vazgeçirmesini şart koşmaktadır. Leyla, yaşlı babaannesini düşünerek bu anlaşmayı kabul eder.

Anlaşmaya göre; Naşit, Leyla'yı kendi yalısının yanında ki yalıya yurtdışından yeni gelmiş zengin bir ailenin kızı gibi yerleştirecektir. Arkadaşları ise yalının uşağı, şöförü, aşçısı gibi işler üstlenecektir. Leyla'dan tek istediği ise oğlunu kendisine aşık etmesi ve Nazan'a olan kör aşkından kurtarmasıdır. Tek şart ise oğlu ona aşık olduğunda oğluyla evlenmeye kalkmayacak ve ortaya çıktığı gibi bir anda kaybolacaktır.

Sevda Çiçeği de bu konseptin, yani; Leyla'nın Selim'i kendisine aşık etme çabası, bu süreç içinde de aslında yavaş yavaş Selim'e aşık olmasını konu alır. Elbette itiraf etmese de aynı süreçte Selim'de yavaş yavaş ona aşık olacaktır.
URL :
Yorumlar
Yazan  balan | Tarih : 20.11.2011
bu filmin özetlerini tv de istiyoruz
Yazan  zeynep | Tarih : 01.10.2011
çok güzel bir filimdi
Yazan  tugba sonmez | Tarih : 26.07.2011
bızı umarım kırmazyenı dızılere yol acarr gokan abi:D
Yazan  izleyici | Tarih : 06.07.2011
özette olsa geri istiyoruz
Yazan  defne taş | Tarih : 19.05.2011
çok güzel bi dizi bence yeniden başlatılsınnn
Yazan  damla özdemir | Tarih : 23.04.2011
ya çok güzel bi diziydi ltfn tekrar baslasın ya gökhan özeni artk dizilerde görmk istiorz
Yazan  sude korkmaz | Tarih : 20.04.2011
sevda çiçeğini çooookkkkk seviyorum hele ordaki selim ile nazanı çok yakıştırıyorum çok tatlı bir kız selim seni çok seviyorum..)))..((((????
Yazan  kübra | Tarih : 31.01.2011
çoooooookkkkk güzel diziydi lütfen tekrar başlasın
Yazan  hatice | Tarih : 05.01.2011
sende sev ama sevilme ask acisi cek ben gibi
Yazan  gökhan sevdalısı :) | Tarih : 02.11.2010
ben bu diziyi izlediğimde çok küçükdüm ama hala izliyorum ve seviyorum ben ilk gökhan özen i tanıdım sonra serdar ortaç tarkan vs. sonra bir ara gökhan ı dinlemeyi bıraktım şimdi tekrar gökhan özen e döndüm onlarıda sewiyorum gökhan özenide iyiki evlendi çok yakışmışlar cnm yhaaaa
Yazan  tuğba demir | Tarih : 09.10.2010
bencede çok güzel bir dizidi keşke bitmeseydi ve keşkede evlen meseydi.Ama yinede bir yastık ta kocasın lar ALLAH başlarını bozmasın.
Yazan  sevda çiçegi | Tarih : 30.08.2010
sevda cıcegı cokk guzeldı ama ne yazık kı bıttı kesske bıtmeseydı ama bız seyırcıler olarak gokhan ozenı yenı bır dızıde gormek ıztıyoruz ve yetkılılere duyurmak ıstedım
Yorum Yaz
Ad Soyad: *
E-Mail Adresiniz: *
Yorumunuz: *

- İsim, E-mail ve yorumlarına özen göstermeyen kullanıcıların yorumları silinir..
Güncel Kategoriler