Unutulmaz 51. Bölüm İzle 30 Haziran
Reklam Görüntüleniyor... Tanıtımı Kapat (Skip Ads)
Unutulmaz 51. Bölüm İzle 30 Haziran

Ölümle yaşam arasındaki ince çizginin üzerinde olan Melda kararını vermiştir. Melda'ya engel olabilecek tek kişi de Harun'dur. Yağmur'un nüfus cüzdanını çıkartan Eda sonunda isteğine kavuşmuştur. Yağmur'un babası artık resmi olarak Tolga'dır. Bu haber Cemil'in öfkesini daha da artıracaktır.

Melda'yı ekarte ettiğini düşünen Burak'ın hayatı bir anda altüst olacaktır. Bütün planları bozulan Burak'a yardım edebilecek sadece Batu vardır. Ece ise yavaş yavaş Batu'nun anlattıklarının etkisine girmekte ve olaylara bakışı giderek değişmektedir. Her şeyi göze alan Harun babasıyla konuşmaya karar verir. Feyyaz, Harun'dan öğrendiklerinin şokunu yaşarken, bir ikinci şokta Tolga'dan gelir. Tolga evi terk etmiştir.

Feyyaz ve Tolga kendilerini bir anda büyük bir yalanın içinde bulurlar. Saadet sonunda isteğine kavuşmuştur. Mesude ile olan savaşını kazandığını düşünmektedir. Cemil'in Eda'dan istediği tek bir şey vardır.

Yağmur'un babası kim? Eda, hayatının en zor sorusuna nasıl bir yanıt verecektir? Feyyaz'ın, Eda ile yapacağı konuşma olayların seyrini değiştirirken, Tolga'nın Yağmur'u nüfusuna alması Harun'u giderek daha da çıldırtmaktadır. Harun için artık tek bir seçenek vardır. Ve kararını verdiği anda da bunun dönüşü olmayan bir yol olacağını çok iyi bilmektedir.
URL :
Yorumlar
Yazan  şeyma canpolat | Tarih : 27.11.2010
eda seni çok seviyorum melda salagı çıksın aradan
Yazan  muhammet çetin | Tarih : 20.08.2010
güzel filim eda ve harun evlensin melda ve tolga evlensin
Yazan  hasan gümüş | Tarih : 01.07.2010
çokkkkkkkk ama çok güzelharuna bayılıyomhey size de tavsiye ederim
Yorum Yaz
Ad Soyad: *
E-Mail Adresiniz: *
Yorumunuz: *

- İsim, E-mail ve yorumlarına özen göstermeyen kullanıcıların yorumları silinir..
Güncel Kategoriler