Unutulmaz 54. Bölüm izle Yeni Sezon
Reklam Görüntüleniyor... Tanıtımı Kapat (Skip Ads)
Cemil'in gözleri Harun'a kilitlenmiş, silahının namlusu da genç adamı hedeflemektedir. Ancak Cemil'in silahından çıkan kurşunun adresi çok farklı olur. Ve bu kurşun herkes için yeni bir hesaplaşmanın kapılarını açar. Eda ve Yağmur yaşamla ölüm arasında gidip gelirken, dışarıda onları sevenler acı çekmektedir. Acılar giderek öfkeye dönüşecektir.

Kaderin kendisine oynadığı oyunla büyük bir sarsıntı geçiren Cemil için tek bir yol vardır artık. Yaşadığı bu korkunç kabusa son vermek. Onu kahreden bu hayattan çekip gitmek


Harun için artık zaman durmuştur..Canından çok sevdiği iki insan adım adım ölüme doğru ilerlerken o çaresizliğin pençesinde kıvranmaktadır.


Yaşananları öğrenen Güler ailesinde tam bir şok yaşanmaktadır. Bir yanda hastanede ölümle pençeleşen Eda ve Yağmur, diğer yanda aldığı her nefese lanet eden Cemil. Arslanlı ailesi de gelen haberle sarsılır. Feyyaz'ın korktuğu başına gelmiştir.

Olaylardan habersiz olan Nisa, Batu'yla ilgili soru işaretlerinin yanıtlarını ararken, gerçeklere ne kadar yaklaştığının farkında bile değildir. Bunun için hiç girmemesi gereken bir yere girer. Ona engel olmak isteyen Ece, Nisa'yı durdurabilecek midir?

Harun ve Eda'nın ailesi doktorlardan gelecek iyi bir haber için dua ederken, hapishanedeki Cemil de yaşadığı kabusa son verecek noktaya doğru kararlı adımlarla yürümektedir.
URL :
Yorumlar
Yazan  zeynep kayalı | Tarih : 18.12.2010
güzel ah keşke yanlarında olsaydım ?
Yazan  ibrahim can acar | Tarih : 14.10.2010
ben izlemek istiom unuutulmaz
Yorum Yaz
Ad Soyad: *
E-Mail Adresiniz: *
Yorumunuz: *

- İsim, E-mail ve yorumlarına özen göstermeyen kullanıcıların yorumları silinir..
Güncel Kategoriler